Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Novinka od Ravity

Maľovanka Anička- testovaná odborníkmi!

Ako chalani kontrolovali náš nový projekt ?

Možete  si pozrieť v priloženom videu :).

Toto o ňom prezradila naša ambasádorka @mamanatretiu Evka Štípalová:

Jedna z mojich najobľúbenejších spoluprác je so spoločnosťou @ravitaofficial , ponúka produkty, ktoré snáď od nepamäti používame v domácnosti.

Majú novinku, ktorú som už predstavila v stories – omaľovánku.

Pri tvorbe malého obyčajno neobyčajného dielka a to omaľovánky „Anička spoznáva zeleninu a ovocie“ oslovili našich chlapcov, ďakujeme za dôveru, či by ju v predfinálnej fáze neotestovali.

Hneď si ich získala. Kris miluje všetko, kde môže listovať, Leo zas obrázky zvieratiek.

Omaľovánka je dizajnovo krásna, jednoducho a verne zobrazené ovocie a zelenina. Každá dvojstrana je venovaná inému dobrodružstvu. Napríklad „objavujem pod zemou“ tá sa mi páči asi najviac. Je tam krtko, chrobáčiky a koreňová zelenina.

Jáááj a aby som nezabudla, nie sú tam len obrázky, ale názvy ovocia a zeleniny sú doplnené zdigitalizovaným a zmodernizovaným školským písmom z autorskej dielne Martiny Rozinajovej a Jána Filípka. Písmo je prispôsobené aj ľavákom a žiakom s poruchami učenia.

 

Krásny projekt o ktorom budete u nás ešte vidieť a počuť.

Evka Štípalová

@mamanatretiu

 

T