Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Novinka od Ravity

Maľuj s Aničkou!

K vašej obľúbenej kašičke sme Vám pripravili jedno obyčajne neobyčajné prekvapenie.

Táto publikácia totiž neobsahuje žiadne predfarbené miesta, nálepky a iné zlepšováky. Dáva len priestor pastelkám a fantázii detí. Môžu sa v nej naučiť mnoho nových slovíčok, farieb a písmeniek.
V tejto ilustrovanej maľovanke objavujeme spoločne s Aničkou čo rastie v lese, na poliach či kto žije pod zemou. Čaká v nej na nich mnoho podnetov a príležitosti naučiť sa nové slovíčko. Nezabudli sme ani na starších súrodencov. Celá publikácia je totiž doplnená modernizovaným školským písmom z dielne Jána Filípka a Martiny Rozinajovej, ktoré prispôsobili ľavákom a žiakom s poruchami učenia. Vymyslela a nakreslila ju pre Vás naša kolegyňa Maruš a nedočkavo sa už teší na Vaše reakcie ?.
Ak si teda najbližšie budete chcieť užiť chvíľku pokoja siahnite po našej maľovanej Aničke a dajte jej vedieť ❤️.

Formát priateľov Ravity (Aničky a Emky) vznikol ako potreba reagovať na súčasný trend vizuálnej fyzickej dokonalosti. V dnešnej dobe na nás všetkých už od útleho veku vplývajú dokonalé fotografie krásnych ľudí. Otázka sebalásky tak dostáva úplne novú hodnotu. Práve to bola prvá myšlienka, s ktorou sme pracovali v tomto projekte.
Ukázať našim deťom hodnotu sebalásky, odvahy a vnímania krásy v inakosti.

S týmto poslaním vznikla naša Anička.
Sebaláska je základom vnútornej spokojnosti, istoty, úspechov a naozaj kvalitných vzťahov s okolím. Naše problémy, choroby a neuspokojivé životné situácie vychádzajú na najhlbšej úrovni z negatívneho vzťahu práve k sebe samým.

Sebaláska znamená uvedomiť si všetko, čo k nám patrí – všetky naše potreby, talenty a tvorivosť. Ale taktiež aj chyby či charakterové nedostatky. Musíme sa naučiť pozerať na svoj odraz v zrkadle  a vedieť ho prijať. Práve sebaprijatie v dobe výrazného vplyvu sociálnych sietí a médií je otázkou čím ďalej tým nižšieho veku. Naučiť sa ľúbiť je preto potrebné čím skôr.

Vydala spoločnosť Ravita, s.r.o.

Námet a ilustrácie: Mária Matiášová 2020

Prvé vydanie. Všetky práva vyhradené. Žiadna časť tejto publikácie nesmie byť nijakou formou reprodukovaná, kopírovaná alebo rozmnožovaná bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa.

Testované odborníkmi od @mamanatretiu! Ďakujeme chlapci 🙂