Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Arašidový krém

Zdroj nenasýtených mastných kyselín, bielkovín a vlákniny.

Arašidový krém

 

Zloženie: pražené arašidy 90%, slnečnicový olej, stužený palmový tuk úplne hydrogenovaný, cukor, soľ. Vrstvička vylúčeného oleja na povrchu nemá vplyv na kvalitu a chuť.

Prečo je arašidový krém zdravý?

Arašidové maslo je zdrojom nenasýtených mastných kyselín, bielkovín a vlákniny. Taktiež obsahuje vitamíny a minerálne látky, ako napríklad horčík, ktorý má priaznivé účinky na nervovú sústavu a fosfor, ktorý je prospešný pre správny vývoj kostí a svalov.

Tipy na použitie

Arašidové maslo sa hodí rovnako ako do sladkých, aj do slaných receptov a rovnako aj do teplej, či studenej kuchyne. Môžete si ho natrieť na chlieb, toast alebo palacinky. Vhodný je na pečenie, do nepečených dezertov alebo omáčok. Výborná maškrta pre malých aj veľkých.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 2625kJ/639kcal; tuky 53g z toho nasýtené mastné kyseliny 8g; sacharidy 8,5g z toho cukry 5,4g; bielkoviny 27g; soľ 0,8g.

 

Category:

Date:

Tags:

POST A COMMENT