Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Arašidový krém

Zdroj nenasýtených mastných kyselín, bielkovín a vlákniny.

 

Zloženie: pražené arašidy 100%,

Vrstvička vylúčeného oleja na povrchu pasty je prirodzený jav.

  • Bez pridania soli
  • Bez pridania cukru
  • Zdroj bielkovín
  • Vysoký obsah vlákniny

Tipy na použitie

Arašidový krém sa hodí rovnako ako do sladkých, aj do slaných receptov a rovnako aj do teplej, či studenej kuchyne. Môžete si ho natrieť na chlieb, toast alebo palacinky. Vhodný je na pečenie, do nepečených dezertov alebo omáčok. Výborná maškrta pre malých aj veľkých.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 2527kJ/609kcal; tuky 49g z toho nasýtené mastné kyseliny 6,8g; sacharidy 16g z toho cukry 4g; vláknina 7g; bielkoviny 26g; soľ <0,01g.

 

 

Category:

Date:

Tags:

Sorry, the comment form is closed at this time.