Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Bezgluténové sušienky s karamelom

Trvanlivé jemné bezgluténové pečivo.

Trvanlivé jemné bezgluténové pečivo.

Zloženie: pšeničný škrob zbavený gluténu, cukor, rastlinný olej a tuk(repkový olej a plne stužený repkový olej, voda, emulgátor: mono a diglyceridy mastných kyselín, estery mastných kyselín a polyglycerolu, soľ, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, aróma), cukor, múka z vlčích bôbov, kukuričná múka, karamel, ryžová múka, zemiakový škrob, kypriaca látka: hydrogénuhličitan sódny, zahusťovadlo: guma guar, jedlá soľ, škorica, aróma.

Tipy na použitie

Sušienky s karamelom môžete konzumovať v kombináciu s jogurtom, pudingom alebo pridať do pečených alebo nepečených koláčov. Výborne chutia s čajom alebo kávou.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 1729kJ/413kcal; tuky 15,5g z toho nasýtené mastné kyseliny 5,6g; sacharidy 63,4g z toho cukry 28,8g; bielkoviny 3,6g; soľ 1,36g.

Date:

POST A COMMENT