Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Datľový sirup

Datľový sirup je výborný na osladenie kaší, vločiek, palaciniek, waflí alebo zmrzliny. Veľmi chutná je kombinácia datľového sirupu s mliečnymi výrobkami.

Popis

Datľový sirup sa vyrába z datlí. Má sladkú, ovocnú chuť a obsahuje fruktózu, glukózu a nízke množstvo sacharózy. Datľový sirup je veľkým konkurentom napríklad medu, pretože má podobné využitie.

 Prečo je datľový sirup zdravý?

Datľový sirup obsahuje vitamíny skupiny B, draslík, vápnik i železo a určite patrí do skupiny veľmi obľúbených a zdravších náhrad repného cukru.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 1219kJ/287kcal; tuky <0,30g z toho nasýtené mastné kyseliny <0,30g; sacharidy 69,2g z toho cukry 64,5g; bielkoviny 1,4g; soľ 0,026g

Krajina pôvodu datlí: Tunisko

Category:

Date:

Sorry, the comment form is closed at this time.