Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Hrachový chlebík

Je ľahko stráviteľný a vhodný pri diéte.
Pohánkový chlebík s morskou soľou

Je ľahko stráviteľný a vhodný pri diéte. Svojou prirodzenou bezgluténovosťou je vhodný aj pre celiatikov.

Hrachový chlebík je expandovaný výrobok. Významné na tejto metóde je, že zvýšime stráviteľnosť narušením škrobov a bielkovín, zvýšime nutričnú hodnotu výrobkov a obsah vlákniny.

Prečo je hrachový chlebík zdravý?

Hrach má vysokú nutričnú hodnotu, najmä vďaka obsahu bielkovín a ich vyváženému aminokyselinovému zloženiu. Hrach poskytuje telu veľké množstvo vitamínov skupiny B (B1,B2, B3, B6), C, E, H, K a kyselinu listovú. Taktiež je dôležitým zdrojom vápnika, horčíka, draslíka, fosforu alebo medi a regeneračných nukleových kyselín. Kombinácia látok obsiahnutých v hrachu posilňuje imunitu organizmu aj pevnosť tkanív vrátane kostí. Hrach podporuje správnu činnosť tráviacej sústavy, pomáha udržiavať hladinu cholesterolu v krvi, posilňuje nervovú sústavu, tlmí zápalové procesy.

Tipy na použitie

Chlebík je výborný na raňajky, desiatu alebo ako olovrant s nátierkami a zeleninou. Je tiež vhodný ako príloha k polievkam,  prívarkom a šalátom. Výborná náhrada bežného pečiva pri rôznych druhoch diét.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 1427kJ/341kcal; tuky 1,78g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,38g; sacharidy 64,26g z toho cukry 2,03g; vláknina 11,08; bielkoviny 16,64g; soľ 0,64g.

Zloženie: hrach zelený 58%, ryža natural 31%, kukurica 10%, soľ 1%

 

Nakúpiš na:

Category:

Date:

Sorry, the comment form is closed at this time.