Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Jablčný ocot

Hodí sa k príprave rôznych nápojov, smoothie alebo ovocných, či zeleninových džúsov.
Jablčný ocot zo šťavy z celých jabĺk

Obsahuje 5% kyseliny získanej prírodne. Prírodné usadeniny nemajú žiadny vplyv na kvalitu a chuť octu.

Prečo je jablčný ocot zdravý?

Jablčný ocot má nesmierne množstvo pozitívnych a preventívnych účinkov na organizmus človeka. Jablká obsahujú vitamíny (B, C) a minerálne látky, ako sú pektín, betakarotén, vápnik, fosfor, draslík a pod. Jablčný ocot je najúčinnejší detoxikačný prírodný prostriedok na prečistenie a detoxikáciu čriev. Predovšetkým ničí patogénne baktérie spôsobujúce ochorenia. Naopak vďaka obsahu pektínu prispieva k rozrastaniu prospešných mikroorganizmov. Je prospešný aj na trávenie a chráni črevnú mikroflóru pred zápalom a infekciou. Jablčný ocot zrýchľuje metabolizmus, spaľovanie kalórií, urýchľuje odburávanie tukov v črevách a premieňa tukové bunky na energiu. Pravidelnou konzumáciou si vieme zabezpečiť zdravý vzhľad pokožky a vlasov.

Tipy na použitie

Jablčný ocot sa hodí k príprave rôznych nápojov, smoothie alebo ovocných, či zeleninových džúsov. Pri pečení pomáha zväčšiť objem koláčov, sušienok a iných pekárskych výrobkov. Pridáva sa do polievok a omáčok. Môžete si jablčným octom dochutiť aj šaláty.

Skladovanie            

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100ml výrobku: energia 69kJ/16kcal; tuky 0,1g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1g; sacharidy 0,2g z toho cukry 0,2g; bielkoviny 0,1g; soľ 0,01g.

Category:

Date:

Tags:

POST A COMMENT