Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Javorový sirup BIO

Pravý kanadský sirup bez pridania cukru, aróm, či iných farbív.

Javorový sirup BIO – grade C

Popis

Zloženie: 100% bio javorový sirup.

Pravý kanadský sirup bez pridania cukru, aróm, či iných farbív. Získava sa z miazgy cukornatých javorov, ktoré môžu dosiahnuť výšku až 30 m. Stupeň grade C je najobľúbenejší stupeň javorového sirupu medzi Európanmi a vyznačuje sa svojou príjemnou javorovou chuťou.

Prečo je javorový sirup zdravý?

Javorový sirup obsahuje vitamín B a minerálne látky, ako je vápnik, železo, zinok a mangán. Pre pacientov s vysokým cholesterolom je javorový sirup dobrou voľbou, pretože pomáha cholesterol znižovať. Pôsobí ako prevencia voči kardiovaskulárnym ochoreniam a má protizápalové účinky. Napomáha k tvorbe bielych krviniek a posilňuje imunitu človeka. Je bohatým zdrojom antioxidantov, ktoré sú prospešné pre zdravé fungovanie organizmu a bojujú proti oxidačnému stresu. Javorový sirup svojím zložením čistí telo od toxínov.

Tipy na použitie

Javorovým sirupom môžeme nahradiť biely cukor v pomere 3 diely sirupu k 4 dielom cukru. Javorový sirup obsahuje dokonca menej kalórií ako med. Používame ho na osladenie jedál, nápojov, mlieka, jogurtu, ovsených kaší alebo vločiek.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100ml výrobku: energia 1496KJ/358kcal; tuky 0g z toho nasýtené mastné kyseliny 0g; sacharidy 89g z toho cukry 77g; bielkoviny 0g; soľ 0,01g.

 

Category:

Date:

Sorry, the comment form is closed at this time.