Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Kokosový cukor BIO

Čisto prírodný produkt vyrobený z nektáru z kvetov kokosovej palmy.

Kokosový cukor BIO

Popis

Zloženie: 100% bio kokosový cukor.

Čisto prírodný produkt vyrobený z nektáru z kvetov kokosovej palmy. Má príjemnú karamelovú chuť.

Prečo je kokosový cukor zdravý?

Kokosový cukor obsahuje široké spektrum minerálnych látok, ako je draslík, dusík, fosfor, vápnik, horčík, sodík, zinok, mangán , železo a meď. Obsahuje vitamíny hlavne skupiny B a vitamín C. Dôležitými zložkami kokosového cukru sú aminokyseliny a inulín. Látka inulín je probiotická vláknina, ktorá priaznivo ovplyvňuje látkovú výmenu. Udržiava mikrobiotickú flóru žalúdka a znižuje počet škodlivých baktérií. Inulín taktiež zlepšuje vstrebávanie vápnika, železa a horčíka.

Tipy na použitie

Kokosový cukor je výborná náhrada bežných sladidiel. Je výborný na dochutenie kávy, čajov, müsli, aj ako náhrada cukru pri príprave rôznych koláčov, muffinov atď.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 1591kJ/380kcal; tuky 0g z toho nasýtené mastné kyseliny 0g; sacharidy 93g z toho cukry 91g; bielkoviny 1g; soľ 0,06g.

 

Category:

Date:

POST A COMMENT