Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Kukuričný chlebík s jogurtovou polevou

Expandovaný výrobok.
Kukuričný chlebík s jogurtovou polevou

Zloženie: kukurica 51,4%, jogurtová poleva 48,6% (cukor, stužený tuk, sušené mlieko odstredené, sušená srvátka, sušený jogurt (1,6%), kyselina citrónová, emulgátor (sójový lecitín), aróma, jedlá soľ. Svojou prirodzenou bezgluténovosťou je vhodný aj pre celiatikov.

Kukuričný chlebík s jogurtovou polevou je expandovaný výrobok. Významné na tejto metóde je, že zvýšime stráviteľnosť narušením škrobov a bielkovín, zvýšime nutričnú hodnotu výrobkov a obsah vlákniny.

Prečo je kukuričný chlebík s jogurtovou polevou zdravý?

Kukurica okrem vody obsahuje uhľohydráty, proteíny, minerálne látky a vlákninu, ktorá stimuluje pohyb čriev a bojuje proti zápche. Je známe, že kukurica má viac bielkovín ako iná čerstvá zelenina. Taktiež je bohatým zdrojom vitamínov skupiny B. Vitamín B1 má blahodarné účinky na mozog a nervový systém. Svojím zložením nám kukurica napomáha udržiavať dobrú hladinu krvného tlaku a funkciu srdca. Má pozitívny vplyv na krvotvorbu, okysličovanie buniek, na posilnenie vlasov a pokožky. Konzumáciou kukurice si udržiavame správnu hladinu hormónov a odbúravame stres v organizme.

Tipy na použitie

Chlebík je výborný na raňajky, desiatu alebo ako olovrant. Výborná náhrada bežného pečiva pri rôznych druhoch diét.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 1935kJ/462kcal; tuky 17,9g z toho nasýtené mastné kyseliny 7,66g; sacharidy 68,6g z toho cukry 14,74g; bielkoviny 6,1g; soľ 0,2g.

Category:

Date:

Tags:

POST A COMMENT