Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Maces

Nekvasený chlieb vyrobený z pšeničnej múky a vody

Maces

Pšeničné pečivo z nekvaseného cesta

Popis

Maces je nekvasený chlieb vyrobený z pšeničnej múky a vody. Maces značky Ravita je vyrobený bez pridania potravinárskych a konzervačných látok.

Prečo je maces zdravý?

Konzumácia macesu môže byť súčasťou zdravého životného štýlu. Je vhodné ho konzumovať aj počas redukčnej diéty, pretože neobsahuje pridaný cukor ani tuk. Maces sťahuje žalúdočné kyseliny a nezaťažuje trávenie.

Tipy na použitie

Z macesu sa dajú pripraviť rôzne špeciality. Maces môžete konzumovať na raňajky, či desiatu, prípadne medzi jedlami s nátierkou. Výborne sa hodia k polievkam, mäsitým, zeleninovým jedlám a šalátom.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 1577kJ/372kcal; tuky 1,1g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,2g; sacharidy 78g z toho cukry 0,3g; bielkoviny 11g; soľ 0,83g.

 

Nakúpite v sieťach predajní Milk Agro, COOP Jednota Prešov, Vrannov n/Topľou, Humenné, KLAS Košice, Vybrané predajne GVP, CBA Prešov , vo vybraných predajniach zdravých potravín a internetovom obchode www.svetbedniciek.sk

 

Category:

Date:

Tags:

POST A COMMENT