Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Morská soľ – jódovaná

Náhrada klasickej kuchynskej soli ale aj do kúpeľa.
Morská soľ - jódovaná

Morská soľ dodá jedlám lahodnú chuť. Vzniká odparením morskej vody. Ide o kryštalickú látku bielej farby. Od klasickej kuchynskej soli sa odlišuje tým, že má prirodzene väčšie kryštáliky.

Prečo je morská soľ zdravá?

Morská soľ obsahuje sodík, draslík, horčík, vápnik, selén, meď a jód. Rýchlo zásobí náš organizmus minerálmi, pomáha detoxikovať organizmus, zlepšuje kvalitu pokožky a vlasov. Keď ju pridáte do kúpeľa má protizápalové účinky.

Tipy na použitie

Používa sa ako náhrada klasickej kuchynskej soli ale aj do kúpeľa.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Category:

Date:

Tags:

POST A COMMENT