Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Pšeničné lupienky s jablkami

Tvoja obľúbená maškrtka.
Pšeničné lupienky s jablkami a hrozienkami

Zloženie: pšeničná krupica 44%, hrozienka 20% (hrozienka, slnečnicový olej), kukuričný texturát, cukor, sušené jablká 5% (jablká, banánové pyré, banánová aróma), glukóza, sladový výťažok z jačmeňa, slnečnicový olej, med, soľ, emulgátor: sójový lecitín.

Pšeničné lupienky so sušenými jablkami a hrozienkami sú extrudovaný výrobok.

Pšenicu ľudia  pestujú už viac ako 5000 rokov a je z hľadiska produkovaného množstva i kvality rastlinných bielkovín na prvom mieste. Obilniny sú tiež dôležitým zdrojom potravinovej vlákniny. Pšenica sa pestuje veľkoplošne na všetkých kontinentoch s výnimkou Antarktídy.

Prečo je pšenica zdravá?

Pšenica a z nej následne vyrobené mlynské produkty sú cenným zdrojom nutrične významných sacharidov, lipidov, rastlinných bielkovín, vlákniny, ale aj vitamínov (A, B, C, E) a minerálnych látok (vápnik, fosfór, horčík, zinok). Z dietetického hľadiska je dôležité, že dvojzrnka je ľahko stráviteľná, neobsahuje antinutritívne zložky Pôsobí priaznivo i na tráviaci trakt a má pozitívny účinok na znižovanie obsahu cholesterolu v krvi.

Tipy na použitie

Pšeničné lupienky so sušenými jablkami a hrozienkami sa môžu kombinovať s mliekom, vodou, jogurtom, acidofilným alebo bifidovým mliekom a pod. Pripravíte si z nich chutné raňajky, desiatu alebo olovrant.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 1669kJ/394kcal; tuky 1,5g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,3g; sacharidy 83g z toho cukry 33g; bielkoviny 8,9g; soľ 0,55g.

Category:

Date:

POST A COMMENT