Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Tekvicový chlebík BIO

Popis

Chlebík je výborný na raňajky, desiatu alebo ako olovrant s nátierkami a zeleninou.

Bio tekvicový chlebík s koriandrom je extrudovaný výrobok.

Zloženie: bio ryžová múka, bio múka z tekvicových semienok 20%, morská soľ, bio cesnak, bio koriander sušený 0,4%.

Prečo je tekvicový chlebík zdravý?

Tekvicová obsahuje vitamíny A, B, D, K a E. O tekvici sa môžeme dočítať tiež, že je zdrojom esenciálnych aminokyselín, ktoré sú pre naše telo nevyhnutné. Ľudský organizmus si tieto životne dôležité kyseliny nevie vyrobiť, preto ich potrebuje neustále dopĺňať. Okrem toho je tekvica zdrojom bielkovín, vlákniny a minerálnych látok, ako sú zinok, horčík, fosfor a meď.

Tipy na použitie

Chlebík je výborný na raňajky, desiatu alebo ako olovrant s nátierkami a zeleninou, ako výborná náhrada bežného pečiva pri rôznych druhoch diét. Je tiež vhodný ako príloha k polievkam,  prívarkom a šalátom.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 1510kJ/362kcal; tuky 3,3g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,7g; sacharidy 68,2g z toho cukry 2,7g; bielkoviny 17,5g; soľ 0,8g.

Category:

Date:

Sorry, the comment form is closed at this time.