Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Trstinový cukor Demerara

Vyznačuje sa vyšším podielom melasy ako prírodný hnedý cukor.
Trstinový cukor Demerara

Trstinový cukor Demerara je svetlo hnedej farby s prirodzenou karamelovou chuťou, ktorá sa prenesie do jedla a nápoja, kam ho pridáte. Vyznačuje sa vyšším podielom melasy ako prírodný hnedý cukor, avšak menším v porovnaní s trstinovým cukrom tmavým.

Výhody trstinovového cukru oproti bielemu cukru

Trstinový cukor Demerara pochádza z ostrova Maurícius, kde rastie v čistom prostredí na úrodnej pôde vulkanického typu, ktorá je bohatá na minerálne látky. Trstinový cukor obsahuje stopové množstvá minerálnych látok a vitamínov. Navyše obsahuje aj melasu, ktorá vďaka svojmu zloženiu pomáha pri odstraňovaní niekoľkých nepríjemných zdravotných ťažkostí. Pomáha pri depresiách, ochoreniach kože, nechtov, vlasov a pri trávení.

Tipy na použitie

Vďaka nápadne veľkým chrumkavým kryštálikom je vhodný ako posyp pre muffiny, či cookies. Používa sa tiež v orientálnej kuchyni, do koktailov, šalátov, kávy a čaju.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 1696kJ/399,8kcal; tuky 0g z toho nasýtené mastné kyseliny 0g; sacharidy 99,95g z toho cukry 99,89g; bielkoviny 0g; soľ 0g.

Category:

Date:

Tags:

POST A COMMENT