Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Zeleninová nátierka s cícerom

Tipy na použitie

Paštéta je skvelou voľbou jedla počas cesty alebo v práci. Hlavnými zložkami nátierky sú cícer a koreňová zelenina. Môžete ňou natrieť krajce chleba, ryžové chlebíky alebo ju použiť ako náplň do slaných palaciniek.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 3 dní.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 480kJ/115kcal; tuky 3,9g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,3g; sacharidy 14g z toho cukry 1,6g; vláknina 4,8g; bielkoviny 3,7g; soľ 1,3g.

Hmotnosť

160g

     

 

Category:

Date:

Sorry, the comment form is closed at this time.