Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Alpské byliny BIO

LEBENSBAUM

Tento čaj obsahuje kombináciu pikantných horských bylín, od citronového tymiánu a anízu až po ďatelinu lúčnu. Od roku 1979 sa pri výrobe uplatňuje čistý princíp. Z presvedčenia sa pri výrobe nepoužívajú aromatické prísady, zvýrazňovače chuti a iné prísady.

Zloženie: bio medovka (15%), bio anízový yzop, bio jablková mäta, bio mäta pieporná, bio ďatelina lúčna, bio citrónový tymián, bio šalvia (8%), bio rebríček obyčajný, bio bazalka.

 

Príprava: 1 vrecúško zalejeme vriacou vodou a necháme lúhovať 7 až 10 minút.

 

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

 

Hmotnosť: 30g (20×1,5g)

 

 

Category:

Date:

Sorry, the comment form is closed at this time.