Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Perníková zmes BIO

LEBENSBAUM

Korenie má sladkú a hrejivú chuť s nádychom čerstvého pomaranča. Použite túto vynikajúcu zmes na vianočné sušienky a dezerty. Pokiaľ nie je v recepte uvedené inak, odporúčame vám použiť približne dve čajové lyžičky na 500 g múky.

 

Zloženie:  bio pomarančová kôra, bio citrónová kôra, bio škorica, bio klinčeky, bio badián, bio zázvor, bio muškátový orech, bio kardamóm.

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Hmotnosť: 50g

 

 

Category:

Date:

Sorry, the comment form is closed at this time.