Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Hummus paprikový

 

Tipy na použitie

Charakteristická chuť tejto pasty je dobrým doplnkom ku koreneným a chutným jedlám, ako sú tortilly, zeleninové rajnice a palacinky. Pokúste sa použiť hummus ako dip na rôzne druhy papriky. Hodí sa od tých najmiernejších až po najkorenistejšie.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 3 dní.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 963kJ/232kcal; tuky 17g z toho nasýtené mastné kyseliny 1,6g; sacharidy 16g z toho cukry 5,3g; bielkoviny 6,5g; soľ 1,50g.

Zloženie: voda; červená paprika 34%; cícer 27%; repkový olej; sezamová pasta 11%; jablčný ocot, cesnakový prášok; soľ; extrakt sladkej papriky (extrakt papriky, repkový olej)

Category:

Date:

Sorry, the comment form is closed at this time.