Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Hummus olivový

Tipy na použitie

Náš olivový hummus sa najlepšie hodí k čerstvému ražnému chlebu, sušeným paradajkám a avokádu. Pasta je ideálna ako súčasť výživných raňajok (ako sendvičová nátierka). Hummus tiež môžete pridať aj na palacinky alebo na zeleninové lečo.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 3 dní.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 1044kJ/252kcal; tuky 20g z toho nasýtené mastné kyseliny 2,0g; sacharidy 14g z toho cukry 2,20g; bielkoviny 5,6g; soľ 1,2g.

Zloženie

voda; cícer 31%; repkový olej; zelené olivy bez kôstok (zelené olivy, voda, soľ) 20%;  sezamová pasta; jablčný ocot, cesnakový prášok; morská soľ.

 

Category:

Date:

Sorry, the comment form is closed at this time.