Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Les a byliny BIO

LEBENSBAUM

V borovicovom lese vzduch vonia korenistým nádychom živice. Z diaľky zaznie varovný signál sojky. Pri ceste rastú bylinky. Tam zbadáte žiarivú šalviu. Vpredu vykuknú jasne žlté odtiene púpavy. Kamkoľvek idete, svet chutí trochu inak. A naši zákazníci to vedia.

 

Zloženie: bio jablková mäta, bio citrónová tráva, bio šalvia,  bio medovka, bio orech vlašský (listy), bio yzop lekársky, bio púpava, bio borovicové výhonky, bio listy černice.

 

Príprava: 1 vrecúško zalejeme 200 ml vriacej vody a necháme lúhovať 8 minút.

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

 

 

Hmotnosť: 40g (20x2g)

 

 

Category:

Date:

Sorry, the comment form is closed at this time.