Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Táborák BIO

LEBENSBAUM

Tento Táborák vás skutočne povzbudí a zahreje. Ako si všetci pamätáme, limetkové kvety majú hrejivý účinok, rovnako ako korenie. Vo vašej šálke to nemusí byť vždy len o jemných arómach…

Zloženie: bio listy cyclopie, bio koreň čakanky, bio divoké jablko, bio kvet lipy striebornej (10%), bio čučoriedka, bio zázvor, bio kardamóm, bio badián, bio sladký ostružinový list, bio vanilka, bio čierne korenie.

 

Príprava: 1 vrecúško zalejeme 200 ml vriacej vody a necháme lúhovať 8 minút.

 

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

 

Hmotnosť: 30g (20×1,5g)

 

 

Category:

Date:

Sorry, the comment form is closed at this time.