Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Zeleninové kari s cícerom

rastlinná omáčka

Tipy na použitie

Zeleninové kari je produkt inšpirovaný indickou kuchyňou. Táto chutná omáčka je ideálnou voľbou na večeru pre celú rodinu. Výborne sa hodí k cestovinám, ryži a krúpam, rovnako tiež k zemiakovým plackám, slaným palacinkám a hriankam.

Omáčku stačí vyliať do hrnca/na panvicu a zohriať na miernom ohni.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 3 dní.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 401kJ/96kcal; tuky 4,1g z toho nasýtené mastné kyseliny 1,2g; sacharidy 11g z toho cukry 1,4g; bielkoviny 2,8g; soľ 1,3g.

Hmotnosť

300g

 

Category:

Date:

Sorry, the comment form is closed at this time.