Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Bezglutenové sušienky kakaové s kokosom

Jemné pečivo prirodzene bezgluténové.
Bezglutenové sušienky kakaové s kokosom

Trvanlivé jemné pečivo prirodzene bezgluténové.

Zloženie: pšeničný deproteinovaný škrob, rastlinný tuk(palmový olej, voda, soľ, emulgátor: slnečnicový lecitín, mono a diglyceridy mastných kyselín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, farbivo: karotény, aróma), cukor, pšenová múka, ryžová múka, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku 6,2%, kukuričná múka, kokos 3,7%, sójová múka, ryžový škrob, zahusťovadlo: guma guar, emulgátor: slnečnicový lecitín, aróma, zemiaková vláknina, kypriace látky: hydrogénuhličitan sódny a amónny.

Tipy na použitie

Chutná desiata, alebo olovrant, vhodná pre celiatikov.

Výborná pochúťka aj pre malých maškrtníkov, na pečenie, ochutenie jogurtov a pod.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 1960kJ/486kcal; tuky 23g z toho nasýtené mastné kyseliny 12g; sacharidy 60g z toho cukry 17g; bielkoviny 5,6g; soľ 0,27g.

 

Date:

POST A COMMENT