Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Chilli bez mäsa

S vysokým obsahom bielkovín.

rastlinná omáčka

Tipy na použitie

Táto hustá paradajková omáčka so zeleninou sa skvele hodí k nachosu, mexickým tortilám alebo klasickým palacinkám, rovnako ako k cestovinám a iným kreatívnym jedlám. Naša verzia je stopercentne rastlinná, vďaka čomu je omáčka vhodná pre vegánov a vegetariánov.

Omáčku stačí vyliať do hrnca/na panvicu a zohrievať na miernom ohni.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 3 dní.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 361kJ/86kcal; tuky 2,3g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,2g; sacharidy 8,4g z toho cukry 2,8g; bielkoviny 8,6g; soľ 0,98g.

Hmotnosť

300g

     

Category:

Date:

Sorry, the comment form is closed at this time.