Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Himalájska soľ jemnozrnná

Obsahuje množstvo minerálov, ktoré podporujú zdravé fungovanie nášho organizmu.
Himalájska soľ jemnozrnná

Jedlá nerafinovaná himalájska soľ jemnozrnná je bez pridaného jódu a farbív. Za svoju farbu vďačí zvýšenému obsahu železa. Himalájska soľ sa ručne ťaží v 600m baniach, ktoré boli ochránené pred znečistením. Vyťažená soľ sa čistí a suší na slnku.

Prečo je himalájska soľ jemnozrnná zdravá?

Obsahuje množstvo minerálov, ktoré podporujú zdravé fungovanie nášho organizmu. Pri pridaní do kúpeľa sa nám do tela dostávajú minerály obsiahnuté v soli cez kožu. Himalájsku soľ si do nápojov pridávajú aj športovci, keď potrebujú rýchlo doplniť minerály do krvi.

Tipy na použitie

Používa sa na ochutenie jedál, a tiež do kúpeľa pri rôznych kožných ochoreniach.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 12kJ/3kcal; tuky 0,4g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,3g; sacharidy <0,1g z toho cukry 0,05g; bielkoviny 0,94g; soľ 94,1g.

Category:

Date:

Tags:

POST A COMMENT