Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Jablkový sirup s konope a šípkou

Výborne do kaší, čaju a vločiek.

Jablkový sirup s konope značky Ravita je bez konzervačných látok, pridaného cukru a vody. Neobsahuje omamné THC.

 Zloženie: jablkovo-višňová šťava koncentrovaná (jablková šťava 90%, višňová šťava 10%), extrakt z konopy siatej Cannabis Sativa 12%, prírodná šípková príchuť.

Prečo je konopný sirup  zdravý?

Konope siate je perfektný zdroj viacerých minerálov ako je horčík, fosfor, meď, železo a zinok. Obsahuje tiež vitamíny skupiny B, A a E. Pôsobí priaznivo pri poruchách trávenia a žalúdočných vredoch , posilňuje imunitu a regeneruje organizmus. Pomáha pri znižovaní únavy a stresu pri vyššej fyzickej a psychickej záťaži.

Tipy na použitie

Sirup sa dá riediť s vodou, alebo ho môžete použiť ako sladidlo do čaju, kaší, vločiek a pod

Skladovanie

Skladujte na suchom  mieste. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 30 dní.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 789kJ/186kcal; tuky 0,5g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1g; sacharidy 46g z toho cukry 41g; bielkoviny 0,5g; soľ 0,01g.

Category:

Date:

POST A COMMENT