Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Polievkový mix

Mix strukovín a jačmennej obilniny.
Polievkový mix

Zloženie:  jačmenné krúpy 32%, hrach zelený polený 21%, hrach žltý polený 21%, šošovica 13%, šošovica červená 8%, fazuľa biela malá 5%.

Prečo sú strukoviny zdravé?

Je všeobecne známe, že strukoviny obsahujú železo, vápnik, draslík, zinok, fosfor a vitamíny B a C. Práve preto by mali byť súčasťou jedálnička každého človeka. Strukoviny pomáhajú pri trávení. Vo vzdialenejších krajinách sa strukoviny používajú pri menštruačných bolestiach.

Tipy na použitie

Tento mix je vhodný na prípravu prívarkov a polievok. Príprava: Po namočení varte hodinu až do zmäknutia strukovín.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 1436,1kJ/343kcal; tuky 0,79g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,15g; sacharidy 64,7g z toho cukry 4,03g; bielkoviny 19,3g; soľ 0,03g.

Nakúpiš na:

Category:

Date:

Sorry, the comment form is closed at this time.