Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Mix vločiek

Mix vločiek tvorí komplex všetkých nutričných látok z rôznych druhov obilnín.
Mix vločiek

Zloženie: ovsené vločky 25%, pšeničné vločky 25%, ražné vločky 25%, jačmenné vločky 25%.

Prečo je mix vločiek zdravý

Mix vločiek tvorí komplex všetkých nutričných látok z rôznych druhov obilnín. Pšenica je zdrojom významných sacharidov, lipidov, rastlinných bielkovín, vitamínov A, B, C a minerálnych látok vápnik, fosfor, horčík. Ovos je obilnina, ktorá je bohatá na ß-glukány, rastlinné steroly, nenasýtené mastné kyseliny, antioxidanty a vlákninu. Okrem obsahu dôležitých nutričných látok raž blahodárne pôsobí na činnosť čriev, proti zápche, hemoroidom a nádorom. Jačmeň je zdrojom antioxidačne účinných látok, ktoré priaznivo pôsobia na organizmus človeka. Pomáha pri boji proti stresu a posilňuje imunitu.

Tipy na použitie

Zmes vločiek je vhodná na prípravu zdravých raňajok v kombinácii s mliekom alebo jogurtom. Dochutiť ich môžete čerstvým nakrájaným ovocím, alebo javorovým sirupom. Používajú sa tiež na prípravu rôznych typov müsli.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 1493kJ/354kcal; tuky 3,3g z toho nasýtené mastné kyseliny 1,08g; sacharidy 70,8g z toho cukry 1,25g; bielkoviny 11,3g; soľ 0,008g.

Category:

Date:

Tags:

POST A COMMENT