Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Müsli ochutené sirupom s príchuťou – čokoláda

Pridať si ich môžete do mlieka, jogurtu a pod.
Müsli ochutené sirupom s príchuťou - čokoláda

Zloženie:  sirup s príchuťou čokolády 32%, cukor, kukuričný extrudát (kuk. krupica, ryž. múka, cukor, soľ), ryžový extrudát (ryžová múka), hrozienka, slnečnicové semeno, amarantové perličky (amarantová múka).

Musli ochutené sirupom  s príchuťou čokolády je prirodzene bezlepkový výrobok. Je to výborná maškrta pre malých aj veľkých na raňajky, desiatu, alebo olovrant.

Tipy na použitie

Pridať si ich môžete do mlieka, jogurtu a pod.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 1737kJ/415kcal; tuky 10g z toho nasýtené mastné kyseliny 2,437g; sacharidy 71g z toho cukry 39,18g; bielkoviny 6,82g; soľ 0,488g.

 

Category:

Date:

Tags:

POST A COMMENT