Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Proteínové cestoviny

Novinka
Proteínové cestoviny

 

Pšeničné proteínové cestoviny  značky Ravita sú vyrobené zo pšeničnej múky, pšeničnej bielkoviny, celozrnnej ryžovej múky, kukuričnej múky, zahusťovadla: guar múka, vody a kyseliny askorbovej.

Prečo sú bielkoviny zdravé?

Bielkoviny alebo inak povedané aj proteíny majú v našom tele veľmi dôležité funkcie v našom tele. Sú súčasťou látkovej premeny, zúčastňujú sa na obnove a správnom fungovaní všetkých živých buniek. Ich príjem je práve z týchto dôvodov nevyhnutný. Výhodou bielkovín je tiež to, že tlmia vzostup hladiny cukru. To v praxi znamená, že sa po takomto jedle pociťujeme sýtosť dlhšie.

Tipy na použitie

Príprava: obsah vrecka vložíme do 2,5 l osolenej vriacej pitnej vody. Varíme do zmäknutia. Cestoviny môžete použiť ako náhradu klasických cestovín alebo ako prílohu k hlavnému jedlu.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 1430kJ/339kcal; tuky 2,67g z toho nasýtené mastné kyseliny 1,49g; sacharidy 40,9g z toho cukry 2,22g; bielkoviny 33g; soľ 0,17g.

Category:

Date:

POST A COMMENT