Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Zo života v Ravite.

AMBASÁDORKA @mamanatretiu – Evka Štípalová

V tomto rozhovore by sme Vám radi predstavili našu AMBASÁDORKU , influencerku a hlavne maminu troch detí Evku Štípalovú.  Pozitívna a energická žena, ktorá toho stíha neuveriteľne veľa.  Ako začal jej príbeh influencerky a prečo si vybrala našu značku ? Dozviete sa priamo od Evky…
Ako vznikol nápad na založenie blogu „mama na tretiu“ a aký bol/je jeho cieľ ?

Z jemnej 5 a pol mesačnej nudy na „lôžku“ počas rizikového tehotenstva s dvojičkami. Odrezaná od sveta som začala sledovať instagram. V tom čase som nebola aktívna, len ako pozorovateľ. Venujem sa marketingu a ani počas tohto obdobia som nechcela stagnovať, tak som sa začala zaujímať o tento marketingový nástroj. Keď mali chlapci rok a boli z najhoršieho vonku, tak som začala byť aktívna.

Skúste nám inluencerku „Mamu na tretiu “ pár vetami opísať.

Milujem život, svoju rodinu a som veľmi impulzívna. Viem sa nadchnúť pre vec a robiť maximum na jej dosiahnutie. Nemám rada slovné spojenie „nejde, nedá sa, toto je nemožné“. Hľadám cesty ako cieľ dosiahnuť, alebo sa k nemu priblížiť. Zároveň skoro vždy všade meškám.  Nie je to tým, že mám tri deti. Jednoducho ja mám stále čas, až kým ho nemám. Milujem pohyb a dobré jedlo.

Ako mamina troch detí sa stíhate venovať športu, vareniu, deťom aj blogovaniu. Pred časom ste sa dokonca vrátili späť do práce. Ako sa Vám darí všetky tieto aktivity stíhať a správne menežovať? Existuje na to nejaký Váš tajný recept ?

Niekedy mám pocit, že nestíham nič. Myslím tak ako si to naplánujem v hlave. Spím málo a v tomto čase sa snažím dobehnúť to, čo som nestihla cez deň.  Myslím hlavne e-mail komunikáciu a odpisovanie na správy. To je pri blogovaní asi najväčší požierač času. Varenie je u mňa jednoduché a rýchle. Snažím sa variť tak, aby si jedlo zachovalo to najcennejšie ako sú vitamíny a prospešné látky pre zdravie.

Na instagrame ste úspešne zdieľali aj výsledky Vašej osobnej výzvy Z kôčky kočka. V nej sa Vám podarilo krásne schudnúť a boli ste inšpiráciou pre mnohé maminy. Čo však inšpiruje a motivuje Vás k pohybu a starostlivosti o Vaše telo ?

Pohyb milujem, neviem ho nahradiť ničím. Je to môj priestor, priestor kedy viem snívať a zároveň potiť sa. Nerobím to preto lebo musím, ale preto, lebo chcem. S manželom sa snažíme aj deti viesť k pohybu, či je to turistika, alebo precházka po lúke.
Viete, mám 36 rokov a aj keď sa povie, že vek je len číslo aj tak sa treba o svoje telo starať. Tým nemyslím skrášľovacie procedúry, ale venovať svojmu telu pozornosť v podobe zdravého pohybu. Napumpovať ho šťastím a keď k tomu pridáte aj dobré jedlo, tak je to skvelý pocit, že niečo pre seba robíte.

Ako ste upravili stravu v tomto období ?

Prestala som vyjedať v noci a dojedať po deťoch. To bolo prvé a zvýšila príjem tekutín cez deň. Stravujeme sa myslím celkom zdravo, u mňa bolo potrebné sa viac v noci strážiť. Aj keď teraz si dávam ďalšiu výzvu. Akurát rozmýšľam, že by som stravu začala riešiť na tvrdo.

Spolupracujete s množstvom značiek. Podľa čoho si spoluprácu vyberáte ?

Vyberám si len to, čomu verím. Keď verím tomu ja, tak mi to verí aj publikum. Musím byť s produktom/službou stotožnená vnútorne, inak by to nemalo pre mňa zmysel. Bolo by to len klamstvo. Aspoň ja to tak cítim. Chodí mi veľa ponúk na spoluprácu a beriem fakt len to, čo mi vyhovuje.

Musím byť s produktom/službou stotožnená vnútorne, inak by to nemalo pre mňa zmysel.

Momentálne Instagram ovplyvňuje myslenie aj správanie ľudí, zmenil nejako aj Vás?

Hm, viete, každý človek si všíma to, čo potrebuje. Mne to viac otvorilo oči v tom, že sa veľmi plytvá a je konzumná doba. Snažím sa doma recyklovať. Nemyslím len odpad, ale aj hračky, oblečenie, posúvať to ďalej tam, kde by to urobilo radosť.
Je pravda, že niekedy sa na ľudí vyvíja veľký tlak. Treba dávať pozor čomu nepodľahnúť a radšej niektoré veci zvážiť a overiť si z viacerých zdrojov ako len z instagramu.

Čím Vás oslovila značka Ravita a prečo ste sa rozhodli s ponukou ambasádorstva súhlasiť ?

Vašu značku evidujem ešte z doby, keď boli staré obaly. Možno je to o zvyku, áno! Zvykla som si ponúkať mojej rodine dobré produkty. Táto ponuka je pre mňa veľkou poctou, aspoň tak to vnímam a veľmi si ju vážim.

To nás veľmi teší :). Aké sú Vaše najobľúbenejšie Ravita produkty?

Úplne top Himalájska soľ, jemné vločky a kukuričné chlebíky. To sú také naše domáce stálice.

Určite však existuje niečo, na čo by ste nikdy nedala nikdy nahovoriť. 🙂

Hovorí sa: „Nikdy nehovor nikdy…“. To sa mi pár krát v živote potvrdilo. Ale viem čo by som nikdy neurobila. Nestrčila by som nohu do bazéna so žralokmi a zoskok padákom by som nedala. Fakt by to musela byť otázka života a smrti…ááá radšej na to ani nemyslím. Už teraz mám zimomriavky.

Aké sú Vaše obľúbené instagramové účty , koho naopak vy sledujete najradšej?

Popravde nemám žiaden taký, na ktorý by som sa tešila a netrpezlivo čakala čo nové zverejní. Ale určite nejaký objavím. Nepíšem to preto, že by som bola náročná, alebo povrchná. No pri mojich aktivitách nemám veľmi čas toto sledovať, pretože potrebujem mať čas žiť si svoj život. Tým, že časť zo svojho súkromia uverejňujem, odpovedám denne na minimálne 50 správ (to je priemer), snažím sa tvoriť zaujímavý obsah, tak niečo som musela vypustiť.

Ak by ste na seba mala „bonznúť“ jednu pozitívnu a jednu negatívnu vlastnosť, čo by to bolo?

Pozitívnu: „snažím sa rozdávať pozitívnu energiu a to nielen úsmevom“.

Negatívnu: „že chodím neskoro, ale moji si už zvykli“. 😀

Ste veľmi pozitívna bytosť, kde čerpáte energiu ?

Asi zo života, že si ho tvorím tak, aby bol nielen pre mňa príjemný. Ale nedajte sa zmiesť, často mávam aj nervózne výkyvy. Tým, že som impulzívna, tak sa to občas prejavuje aj inak ako len pozitívne. Ale ako viem rýchlo vzplanúť, tak viem rýchlo aj ochladnúť a užívať si to, že môžem žiť.

 

Ďakujeme za rozhovor .