Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Zo života v Ravite.

Rýchly tvarohový dezert

Prekvapila ťa nečakaná návšteva a ty nemáš žiadne pohostenie ?

Nezúfaj, stačí mať doma týcho pár ingrediencií a dezert je rýchlo na svete!

S @mama_na_tretiu sme si pre Teba pripravili tento chutný a rýchly tip na pohostenie.

Potrebuješ: Ochutené ovsené vločky Ravita , (môžeš použiť aj čokoládové musli), plnotučný tvaroh krémový, trstinový cukor Ravita, datlový sirup, zimné korenie Lebensbaum, ovocie, oriešky Ravita

Postup: tvaroh si vymiešame s cukrom a zimným korením podľa chuti. Do dezertného pohára postupne vkladáme vrstvy vločiek, sirupu, ovocia a tvarohu. Vrch ozdobíme orieškami a ovocím.

Výborná tvarohová pochúťka je na svete :).

 

S malými pomocníkmi Vám to pôjde hravo :).