Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Zo života v Ravite

Arašidový krém, naša novinka 2019

Tak toto sme si dovolili!  Náš arašidový krém obsahuje 90% arašidov a je to teda riadna maškrtka :).

ARASIDOVY-KREM_800

Arašidové maslo je zdrojom nenasýtených mastných kyselín, bielkovín a vlákniny. Taktiež obsahuje vitamíny a minerálne látky, ako napríklad horčík, ktorý má priaznivé účinky na nervovú sústavu a fosfor, ktorý je prospešný pre správny vývoj kostí a svalov.

Naše maslo sa hodí rovnako do sladkých ako aj do slaných receptov.  Výborné je  aj do teplej, či studenej kuchyne. Môžete si ho napríklad natrieť na chlieb, toast či palacinky. Vhodný je aj na pečenie, do nepečených dezertov alebo omáčok.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 2625kJ/639kcal; tuky 53g z toho nasýtené mastné kyseliny 8g; sacharidy 8,5g z toho cukry 5,4g; bielkoviny 27g; soľ 0,8g.

 

 

A jeden fajnový recept na domáce tyčinky s arašidovým krémom nájdete tu!

musli-tycinky-ilustracny-Ravita