Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Z našej Ravita kuchyne
musli-tycinky-ilustracny-Ravita

Domáce arašidové musli tyčinky

Potrebujeme (13 tyčiniek): 1hrnček zmes vločiek Ravita , 1/2 hrnčeka jemných ovsených vločiek Ravita s vlákninou, 1pl nesírených hrozienok Ravita, 3čl marhuľového oleja , 1pl chia semien , 2pl slnečnicových semien , 3pl medu, 4pl arašidového masla.
*semienka a hrozienka môžeme nahradiť akýmkoľvek iným sušeným ovocím či orechami .
Príprava: vo väčšej nádobe spolu dôsledne zmiešame všetky ingrediencie . Pripravenú zmes rovnomerne rozotrieme na malý plech vystlaný papierom na pečenie. Môžeme dozdobiť čokoládou , ryžovými lupienkami či mletými orechami. Plech necháme odstáť v chladničke kým nám zmes nestuhne (najlepšie cez noc). Pokrájame na tyčinky a balíme do hôr :)..

 

musli-tycinky-produkt-Ravita