Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Čo nového v Ravite
Smaltovana babka pre Ravitu

Limitovaná edícia od Smaltovanej babky

nakasu hrncek Ravita

Pomaly s padajúcim lístim sme začali zapaľovať voňavé sviečky a snívať o Vianociach :). Tie posledné boli ozaj krásne. „Smaltovaná babka“ pre nás pripravila veľmi pekné prekvapenia.

Pod touto mladou úspešnou značkou sa skrýva šikovná Viktória. Skĺbiť biznis so záľubou v mladom veku sa jej podarilo. Intuícia a chuť tvoriť ju doviedli k smaltovanému riadu, ktorým chcela vyvolávať emócie. Čo sa jej aj úspešne darí :). Nás to teda fakt „rozkašilo“. Netrebalo veľa a slovo dalo slovo. Vznikla tak nádherná limitovaná edícia “ Ráno som naKašu“. 

Všetky tieto hrnčeky pre nás s láskou ručne namaľovala Smaltovaná babka alias Viktória.

Hrncek Ravita

smaltovany hrncek s logom