Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Zo života v Ravite

Namiešaj si svoju rannú dávku kaše!

Nie je nič lepšie ako si rannú kašu namiešať podľa svojich predstáv.  Aj preto máme v našom portfóliu široký sortiment vločiek, semienok a sušeného ovocia. Každí z nás si tak vyberie to svoje obľúbené.

Toto je náš ranný rituál.

Vo veľkej nádobe si zmiešame obľúbené jemné vločky, sušené hrozienka, slnečnicu a ľanové semienka. Občas pridáme korenie na kašu od Lebensbaum a špaldové lupienky.  Pripravíme si tak zmes z ktorej ráno už len veľkou lyžicou naberieme do misky a zalejeme horúcim mliekom. Pokvapkáme rastlinným olejom, osladíme javorovým sirupom a rýchle raňajky sú na stole.

Našu zmes pravidelne obmieňame podľa chuti. Raz pridáme tekvicu, inokedy slivky či instantnú kašu. 

 

Šikovné nádoby si doma pripravíte jednoducho.

Stačí akékoľvek obyčajné sklíčko a tabuľová farba na sklo. Mz sme použili farbu od pentart, ktorou sme vymaľovali plochu na nádobe. Farbu sme nechali uschnúť, opätovne natreli a znova vyschnutú dali vypiecť do rúry na 10 minút (pri 160 stupňov). Vašu nádobu tak môžete vtipne popisovať obyčajnou kriedov a kedykoľvek zotrieť vodou.

 

Domaľovania kamaráti!