Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Cukor hnedý prírodný

Hnedý cukor nie je rafinovaný narozdiel od bieleho.
Cukor hnedý prírodný

Hnedý cukor nie je rafinovaný narozdiel od bieleho. Obsahuje vlákninu, vitamíny a minerály, ktoré sa v bielom cukre strácajú práve počas rafinácie. Je tiež ľahšie stráviteľný ako biely.

Výhody hnedého cukru prírodného oproti bielemu cukru

Hnedý cukor značky Ravita neobsahuje žiadne farbivá. Obsahuje menej sacharidov než biely cukor, avšak to s jeho konzumáciou aj napriek tomu netreba preháňať. Jeho prirodzená hnedá farba je vďaka ponechanému obsahu melasy. Hnedý cukor obsahuje vlákninu, vitamíny a minerálne látky, ktoré sa počas spracovania bieleho cukru strácajú.

Tipy na použitie

Je vhodný k príprave všetkých druhov pečiva, vianočných sladkostí, na sladenie nápojov, kávy, čaju, na výrobu kompótov a pod.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 1630kJ/390kcal; tuky 0g z toho nasýtené mastné kyseliny 0g; sacharidy 98,97g z toho cukry 98,97g; bielkoviny 0g; soľ 0g.

Category:

Date:

Tags:

COMMENTS

POST A COMMENT