Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Koreninová soľ s bylinkami

Vynikajúca kombinácia morskej soli a zmesi byliniek a korení.
Koreninová soľ s bylinkami

Zloženie: morská soľ jódovaná 80% (soľ morská, jodičnan draselný, proti hrudkujúca látka ferokyanid draselný), sušené byliny (5%): ligurček, pamajorán, saturejka, bazalka, materina dúška, medovka, tymián, petržlenová vňať, zelerová vňať; sušený cesnak, sušená cibuľa, rasca drvená. muškátový orech mletý, korenie štvorfarebné.

Koreninová soľ s bylinkami je vynikajúca kombinácia morskej soli a zmesi byliniek a korení. Vyniká jemnou vôňou a chuťou.  Nachádza sa v nej v rôznom pomere zmes bylín ako ligurček, pamajorán, saturejka, bazalka, materina dúška, medovka a tymián. Okrem byliniek obsahuje aj drvenú rascu, štvorfarebné korenie a mletý muškátový orech.

Prečo je koreninová soľ s bylinkami zdravá?

Ide o dobrú kombináciu morskej soli a sušených byliniek, ktoré jedlu dodajú príjemnú chuť. Pomáha dochutiť jedlo. Je bez pridaných farbív a cukru.

Tipy na použitie

Je vhodná na okorenenie všetkých typov jedál pri ich príprave ako aj po dokončení.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Category:

Date:

Tags:

POST A COMMENT