Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Marhuľový olej

18 rokov skúsenosti z nás robí spoľahlivého partnera.
Marhuľový olej

Marhuľový olej je vyrobený lisovaním marhuľových jadier. Je príjemnej orieškovej chuti a vône.

Prečo je marhuľový olej zdravý?

Marhuľový olej obsahuje vitamíny (A, C, B) a minerálne látky (vápnik, draslík, fosfor a železo). Je zdrojom esenciálnych mastných kyselín, ako sú kyselina palmitová, palmitolejová, stearová a linoleovú. Je nápomocný pri regenerácii buniek v tele človeka, kde posilňuje zdravé bunky a ničí tie choré. Považuje sa za prevenciu kardiovaskulárnych ochorení. Ovplyvňuje činnosť štítnej žľazy. Marhuľový olej aj keď nie je príliš mastný napomáha hydratácií pleti (vhodný pre všetky druhy pleti).

Tipy na použitie

Neodporúčame používať marhuľový olej pri varení, pečení a už vôbec nie pri smažení. Olej sa skôr užíva preventívne, najlepšie 1 kávová lyžička ráno nalačno.

Skladovanie            

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení skladujte v chlade a tme.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 3699kJ/900kcal; tuky 99,96g z toho mastné kyseliny 6,54g; sacharidy <1g z toho cukry <0,2g; bielkoviny <1g; soľ 0,01g.

Krajina pôvodu: Slovensko

Olej je balený v špeciálnej fľaši z fialového skla. Fialové sklo zaručuje ochranu pred procesmi urýchľujúcimi starnutie a predlžuje trvanlivosť a účinnosť oleja.

Po spotrebovaní fľašu pre jej jedinečné vlastnosti neodporúčame vyhadzovať, ale znovu využiť na uskladnenie oleja alebo iných potravín.

Category:

Date:

Tags:

POST A COMMENT