Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
+39 02 87 21 43 19
Title Image

Müsli dobré ráno

Pridať si ich môžete do mlieka, jogurtu, acidofilného alebo bifidového mlieka.
Müsli dobré ráno

Zloženie: celozrnné vločky 58,5% (ovsené, pšeničné, jačmenné), hrozienka 12% (hrozienka, slnečnicový olej), kukuričné plátky 9,5% (kukuričná krupica, cukor, sladový výťažok z jačmeňa, soľ), pšenično kukuričné plátky 8,5% (pšenica, kukuričná krupica, cukor, sladový výťažok z jačmeňa, soľ), ľanové semeno 7,1%, slnečnicové semeno 4,4%.

Prečo je musli zdravé?

Základ Musli majú tvoriť ovsené vločky, ktoré sú veľmi prospešné pre ľudský metabolizmus. Práve Musli dobré ráno zn. Ravita obsahuje zdraviu prospešnú kombináciu ovsených, pšeničných a jačmenných vločiek, semien a hrozienok, ktoré Vás výborne pripravia a naštartujú na začiatok nového dňa.

Vločky sú zdrojom vlákniny, a práve tá ráno naštartuje Vaše trávenie a keďže raňajky sú najdôležitejším jedlom dňa, práve Müsli dobré ráno sú na raňajky viac ako ideálne.

Tipy na použitie

Pridať si ich môžete do mlieka, jogurtu, acidofilného alebo bifidového mlieka, ryžového mlieka a pod. Vločky dobre nasávajú vodu a preto zväčšia svoj objem.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 1588kJ/377kcal; tuky 7,2g z toho nasýtené mastné kyseliny 1,1g; sacharidy 64g z toho cukry 11g; bielkoviny 10g; soľ 0,87g.

Category:

Date:

Tags:

POST A COMMENT