Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Müsli so sušeným tropickým ovocím

Pridať si ich môžete do mlieka, jogurtu, acidofilného alebo bifidového mlieka.
Müsli so sušeným tropickým ovocím

Zloženie: sušené ovocie 28% (hrozienka, banány, ananás, papája, ďatle, kokos), ovsené vločky, pšeničné vločky, jačmenné vločky, kukuričné plátky (kukuričná krupica, cukor, sladový výťažok z jačmeňa, soľ), pšeničné plátky (pšenica, cukor, kukuričná krupica, sladový výťažok z jačmeňa, soľ).

Prečo je musli zdravé?

Nájdete v ňom aj kukuričné a pšeničné vločky, ktoré udržiavajú vaše trávenie v dobrom stave a poskytnú vám ráno vlákninu, ktorú vaše telo potrebuje. Skvelú chuť mu dodáva sladový výťažok z jačmeňa.

Musli s tropickým ovocím je teda výborným partnerom k naštartovaniu sa do nového dňa.

Tipy na použitie

Pridať si ich môžete do mlieka, jogurtu, acidofilného alebo bifidového mlieka, ryžového mlieka a pod. Vločky dobre nasávajú vodu a preto zväčšia svoj objem.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 1606kJ/380kcal; tuky 6,0g z toho nasýtené mastné kyseliny 3,2g; sacharidy 70,2g z toho cukry 17,3g; bielkoviny 7,9g; soľ 0,36g.

Category:

Date:

Tags:

POST A COMMENT