Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Pečená zmes so sušenými paradajkami

Tvorí komplex všetkých nutričných látok zo slnečnice lúpanej, tekvici lúpanej a sušených paradajok.
Pečená zmes so sušenými paradajkami

Zloženie: slnečnica lúpaná 50%, tekvica lúpaná 30%, sušené paradajky 20%.

Prečo je pečená zmes so sušenými paradajkami zdravá?

Pečená zmes so sušenými paradajkami tvorí komplex všetkých nutričných látok zo slnečnice lúpanej, tekvici lúpanej a sušených paradajok. Slnečnicové semená patria z nutričného hľadiska k významným rastlinným potravinám. Sú ľahko stráviteľné a bohaté na bielkoviny, tuky, vitamíny (B, E) a minerálne látky (zinok, draslík, fosfor). Tekvica patrí s určitosťou do skupiny zelenín. Možno aj preto je taká zdravá pochúťka. Tekvicová jadrá obsahujú vitamíny A, B, D, K a E. O tekvici sa môžeme dočítať tiež, že je zdrojom esenciálnych aminokyselín, ktoré sú pre život nevyhnutné. Paradajky svojím bohatým nutričným zložením pomáhajú znižovať cholesterol, znižujú vysoký krvný tlak, zvyšujú imunitu organizmu a vyplavujú toxíny z organizmu. Majú antiseptické a antioxidačné účinky. Je o nich známe, že znižujú únavu a spomaľujú stárnutie.

Tipy na použitie

Pečenú zmes možno použiť na ochutenie šalátov, hlavného jedla alebo si môžete pomaškrtiť len tak na posedení s priateľmi, s rodinou a pod. 🙂

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje

Výživové údaje na 100g výrobku: energia 2301kJ/550kcal; tuky 45,06g z toho nasýtené mastné kyseliny 5,2g; sacharidy 6,9g z toho cukry 6,48g; bielkoviny 24,93g; soľ 1,17g.

Category:

Date:

Tags:

POST A COMMENT