Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Zo života v Ravite
naramok-rucickovo-Ravita-uvidna

Spolupráca s Ručičkovo

 

 

Určite ste už videli naše pekné video . O čom toto celé má byť?

No jednoducho sme si povedali, že v dnešnom svete kde je tých „správnych smerov“ stravovania nespočetné množstvo sa trocha pozabúda na to najdôležitejšie. Na to že ani to najzdravšie jedlo Vám nepomôže ak si na neho neurobíte čas, ak ho nezjete v psychickej pohode v kruhu ľudí ktorí Vás ľúbia :).

Videom „Ravita sme my“ sme chceli prezradiť niečo o nás a hlavne upozorniť práve na toto posolstvo, na ktoré sa v dnešnom uponáhľanom svete často zabúda.

 

Ako pokračovanie tohoto príbehu sme zvolili spoluprácu s úspešnou Slovenskou značkou Ručičkovo za ktorou sa skrýva Veronika a Tibor.  Práve oni pre nás v limitovanej edícii vytvorili krásne handmade náramky s odkazom. Táto limitovaná edícia poputuje našim priateľom / obchodným partnerom. Určite sa však aspoň jeden dostane k Vám a budete mať možnosť si  o neho zasúťažiť!

 

 

naramok-rucickovo-Ravita

 

naramok-rucickovo-Ravita2

A kto je Veronika Tibor ? 

„Sme štyri šikovné ruky, ktoré vyrábajú so srdcom vecičky s dušou“ :).

 

Rucickovo-s-Ravitou uvodna

 

Čo pre Vás znamená priateľstvo ?
Priateľstvo je dar 🙂 Priateľstvo je podľa nás spojenie dvoch strán,strán, ktoré spoločne už niečo prežili, zažili nielen tie pekné ale aj ťažšie chvíle, ktoré ich ešte viac zocelili. Je to spojenie strán, ktoré majú rovnaký pohľad na život, na svet okolo seba.

 

 

Čo je na Vašej značke jedinečné a unikátne ?
Naša značka a teda naše produkty sú pre zákazníkov výnimočné tým, že sú v nich ukryté odkazy, myšlienky, či iné texty, ktoré im na želanie do vecičiek vyrazíme.
Často sú to slová alebo názvy, ktoré nám nehovoria nič, ale pre danú osobu je to niečo jedinečné, niečo čo pre ňu veľa znamená.
Každý jeden kus je unikát, keďže každý jeden znak a symbol razíme do našich vecičiek ručne a vždy s láskou 🙂

 

rucickovo s Ravitou

Čo máte na Vašej práci najradšej a ako zvládate prácu ako pár ? (nedalo sa nám neopýtať )
Najradšej máme tvorivú časť, keď nám pod rukami vzniká vec, ktorá bude pre svojho majiteľa jedinečná. Najväčšou odmenou sú pre nás spokojní zákazníci, ktorí nás často tešia milými slovami, či krásnymi fotkami a často aj tým, že sa na nás opäť obrátia.
Pracovať spolu a byť zároveň pár, konkrétne už manželmi, ma samozrejme niekoľko nevýhod, no to množstvo výhod ktoré sú s tým spojené tieto nevýhody prevyšujú. Je skvelé vedieť čo od toho druhého môžete očakávať, úplne sa na neho spoľahnúť a vedieť že stále je pri vás osoba, ktorá bude za vami stáť a podporovať vás. Pre nás to má výhodu že môžeme byť spolu toľko času koľko chceme, môžeme robiť všetko podľa našich predstáv. Veľkú výhodu vidíme v našom rovnakom názore na veci, čo nám uľahčuje naše spoločné nažívanie aj pracovné rozhodovanie.

 

Ďakujeme Ručičkovo! Dúfame, že sa nám aspoň jeden deň podarí vyčariť úsmev na tvári  a dodať odvahu prekonávať každodenné prekážky našim obdarovaným :)…