Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Z našej Ravita kuchyne

Vegan smoothie z kešu orechov

Potrebujeme: 80g kešu orechy natural Ravita, 2Pl kokosvý cukor Ravita , čierne ríbezle (iné bobuľové ovocie), javorový sirup na ochutenie , kardamón mletý- sušený (má výborné ochladzujúce účinky počas horúcich dní)

Príprava: kešu orechy zalejeme vriacou vodou a necháme odstáť 15-20 minút. Vodu následne zlejeme. Do mixéra dáme jeden hrnček orechov, 4 hrnčeky vody, kokosový cukor, hrnček ríbezlí a mixujeme na vysokých otáčkach min. 1 minútu. Odstavíme a dochutíme kardamónom a javorovým sirupom, premixujeme. Môžeme podávať s
ľadom …