Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Vybudujte si čo najlepšiu IMUNITU

Spoznaj našu novú radu vitamínových doplnkov.

Vitamín D3

Vitamín D je potrebný k tvorbe a mineralizácií kostí a zubov, pomáha telu absorbovať vápnik zo stravy a je prospešný aj pri podpore imunity a činnosti svalov. Použitý olivový olej, ktorého vlastnosti sú dobre známe, zaisťuje efektívne vstrebávanie vitamínu D3 do organizmu.

Zloženie: olivový olej, vitamín D3 (cholekalciferol), želatínová kapsula (želatína, glycerol, čistená voda)

Vitamin-D3-Ravita-450

Magnesium + vitamín B6 a medovka

Magnézium (horčík) z prírodného zdroja s vysokou vstrebateľnosťou priaznivo ovplyvňuje činnosť svalov a uvoľňuje napätie. V kombinácii s vitamínom B6 a medovkou má priaznivý vplyv na nervovú sústavu, pomáha pri únave a vyčerpaní. Vitamín B6 je dôležitý pre imunitný systém organizmu.

Zloženie: Aquamin – prírodný zdroj magnézia – hydroxid horečnatý; extrakt medovky lekárskej (Melissa officinalis); vitamín B6 – pyridoxín hydrochlorid; želatínová kapsula

Magnezium-B6-Ravita450

Calcium + vitamín D3 a K2

Táto prírodná kombinácia vápnika rastlinného pôvodu a vitamínov D3 a K2 je vhodná na podporu zdravia kostí. Produkt s vysokou vstrebateľnosťou je vhodný pre dospievajúcich, u ktorých dochádza k intenzívnej tvorbe a rastu kostí a zubov, taktiež pre ženy a seniorov v dôsledku vyšších nárokov na zásobenie vápnikom.

Zloženie: Aquamin (Lithothamnion calcareum) – rastlinný zdroj vápnika – uhličitan vápenatý; vitamin K2 (menaquinone-7); vitamin D3 (cholekalciferol), želatínová kapsula

Calcium-D3-a-K2-Ravita-450

Vitamín C s rakytníkom

Vitamín C z prírodného zdroja ako je rakytník posilňuje obranyschopnosť organizmu, podporuje funkciu nervového systému, prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Podporuje celkovú vitalitu.

Zloženie: 1 kapsula obsahuje: 530 mg zmesi (kyselina L-askorbová, extrakt z plodov rakytníka rešetliakového (Hippophae rhamnoides), sušený čaj z rakytníka rešetliakového, rakytníkový olej)

C-vitamín-s-rakytníkom-Ravita-450