Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Projekt Ravita BezObalov
NeobaluY-Poprad-web-page

Zoznam našich Zero- waste odberateľov

Pred nedávnom sme Vás informovali o našom novom projekte Ravita BezObalov! Veľmi Vás to upútalo. Čo nás náramne teší je, že už teraz Vám môžeme zverejniť zoznam našich Zero-Waste partnerov u ktorých naše produkty nájdete 🙂 .

Všetky tieto produkty dodávame vo vratných obaloch a tak sa na ich prepravu a uskladnenie nepoužije žiaden materiál, ktorý by skončil na skládke. Z toho vyplývajú aj rôzne technické problémy s ktorými zatiaľ súperíme a prečo nevieme dodať niektoré krehké či iné potraviny (na ktoré výrazne vplýva vlhkosť prostredia) v tomto ekologickom distribučnom kanáli. No makáme na tom a nevzdávame sa!

PREŠOV

Odváž(e)ne

Floriánova 6, Prešov  FACEBOOK,INSTAGRAM

Miška a Laura a ich zelená revolúcia v Prešove 🙂

Ekologické myslenie sa presadzuje už aj v Prešove

Aviváž vám načapujú, múku nasypú do vlastného vrecka. Koncept bezobalových obchodov, ktoré produkujú nulový odpad sa na Slovensku rozširuje. Najnovšie takýto obchod môžete navštíviť v metropole Šariša.

Uverejnil používateľ Východoslovenská televízia Pondelok 7. januára 2019

POPRAD

NeobaluY

Zimná, Poprad  FACEBOOK, INSTAGRAM

KOŠICE

Košická špajza

Masarykova 6, Košice  FACEBOOK, INSTAGRAM

Na kôpke

Park Angelinum 13, Košice FACEBOOK, INSTAGRAM

BRATISLAVA

U Vážky

Rožňavská 1A, Bratislava FACEBOOK, INSTAGRAM

U Dobrožrúta

Radlinského 27, Bratislava FACEBOOK, INSTAGRAM

BANSKÁ BYSTRICA 

NEBALené

Dolná 15, Banská Bystrica FACEBOOK, INSTAGRAM

Veríme, že postupne budeme pridávať viac a viac našich zero-waste priateľov :). Prijemné nakupovanie