Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Rýchly obed
Sójové-plátky-Ravita-web

Sójové plátky

UFF, starneme. S extrudovanou sójou sme pred viac ako 19 rokmi na slovenskom trhu začínali. Pohľady na predajniach u nás na východe občas stáli za to ?. Málokto vtedy tušil čo to je.

Sójové plátky si u nás aj preto nájdu svoje miesto vždy. Radi z nich pripravujeme rýchly obed najmä počas teplejších dní keď radšej trčíme na záhrade ako v kuchyni ?.
Ozaj, a na aké najšialenejšie recepty využívate naše kaše? My v nich napríklad radi obaľujeme tieto plátky. Stačí ich už potom len jemne grilovať a JE TO!

Plátky vždy vopred namočíme v horúcom zeleninovom vývare. Môžeme pridať zopár kvapiek sójovej omáčky alebo korenia podľa vlastnej chuti. Po 15-20 minútach plátky dobre vyžmýkame a môžeme obaliť v kukuričnej kaši či klasickej strúhanke. Potom už stačí len jemne grilovať spolu so zeleninou a rýchly obed je hotový.  Ak neviete aký tuk použiť prečítajte si náš článok od nuričnej špecialistky Judity Pálenikovej na túto tému TU.

Sójové-platky Ravita