Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Z našej Ravita kuchyne
quinoa-s-paprikou-Ravita-ilustracny

Biela Quinoa- plnená paprika s tofu

Potrebujeme: 1/2 balenia quinoa biela Ravita,himalájska soľ Ravita , 3 veľké farebné papriky, 1 biele tofu, 1 cibuľa, 6 šampiňónov (3 malé biele, 3 veľké hnedé ako príloha), 3 veľké paradajky, syr, kokosový olej Ravita , korenie na tofu podľa chuti (čierne horčičné semienka, rímska rasca, dáta massala, sójová omáčka Shoyu San-J) cesnak

Príprava: Quinou si uvaríme s troškou soli v hrnci (1 diel quinoi + 2 diely vody). Vydlabeme papriky a paradajky (šťavu z paradajok necháme). Na panvici si orestujeme na cibuľke 3 malé osolené šampiňóny do polomäkka. Odstavíme a odložíme, šampiňónmi budeme plniť papriky a paradajky. Rozdrvíme v rukách tofu. Na panvici opražíme do zlatista cibuľku spolu s koreninami ktorými chceme tofu ochutiť (my sme použili opražené horčičné semienka, rímsku rascu, cesnak a dáta massalu). Opražené koreniny podlejeme troškou vody, počkáme kým sa časť odparí a tak pridáme tofu. Orestujeme a podlejeme sójovou omáčkou. Vydlabané papriky a paradajky naplníme vo vrstvách pripravenou quinoou, šampiňónmi a tofu. Dozdobíme syrom (pomôže nám prilepiť klobúčik papriky). Na vymastený (kokosovým olejom) menší plech uložíme papriky, paradajky, nakrájané veľké šampiňóny (príloha)a cibuľu. Šampiňóny polejeme vydlabanou šťavou s paradajok. Pečieme v rúre pri 200° cca 40 minút. Podávame ozdobené bazalkou.

quinoa-s-paprikou-Ravita-produkt