Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu. Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment, prinášať nové produkty a poskytovať zákazníkom 100% služby. Náš tím je zložený z ľudí, pre ktorých je Ravita životným štýlom a dušou. Jednoducho povedané máme radi našu prácu a radi ju posúvame k Vám. :)

Baker

Sleduj nás:
Title Image

Blog

Z našej Ravita kuchyne
Letny salat z bulgurom

Letný šalát z bulguru

Ľahký letný obed

 

Potrebujeme pre 4 až 5 osôb : 1 balenie celozrnného bulguru Ravita, sladká kukurica (mrazená alebo z konzervy), červená fazuľa (varená prípadne z konzervy), čierne olivy, cibuľa, cesnak, paradajka, uhorka, maslo ghee (môžeme nahradiť olivovým olejom), jeera (rímska rasca), čierne horčicové semeno, rozmarýn, chilli, bazalka.

Postup: Bulgur si uvaríme podľa návodu. Ak nám ostane viacej vody tak bulgur scedíme.  Na panvici si rozpálime maslo ghee na ktorom opražíme rascu, horčičné semeno, rozmarýn, chilli, cibuľu a cesnak. Podlejeme 1 dcl vody a počkáme kým sa voda odparí. Pridáme kukuricu, fazuľu, olivy a premiešame s bulgurom. Následne pridáme nadrobno nakrájané uhorky a paradajky. Podávame s čerstvou bazalkou 🙂

Letny salat z bulgurom